Perşembe , Şubat 22 2018
Duyurular
Ana Sayfa / BEKÇİ ALIMI / Bekçi Maaşları Ne Kadar?
bekci-maas

Bekçi Maaşları Ne Kadar?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımlarının hızlı şekilde yapılmaya başlanmasının ardından bir çok kişi çarşı ve mahalle bekçisi alım ilanları ile ilgilenmeye başladılar. Bekçilik mesleği ile ilgilenmeye başlayan adayların bir çoğunun meslekle ilgili fazla bilgiye sahip olmaması da bekçi adaylarını araştırmalara itmiş durumda. Bizlerde bekçi adaylarının akıllarına takılan sorulardan olan çarşı ve mahalle bekçisi maaşlarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Çarşı ve Mahalle Bekçisi Maaşları Ne Kadar? 2018 Bekçi Maaşları Ne Kadar?
Günümüzde yeni işe başlayan bir çarşı ve mahalle bekçisi arkadaşlar lise mezunu olarak düşünecek olursak ortalama olacak 2018 yılı itibari ile 3000 tl civarında maaş alacaktır. Öğrenim durumu önlisans ve lisans olanlarda derece kademe durumuna göre bu maaşın 50-200 tl daha fazlasını alabilirler. Tabi ki bu maaş bekar bir çarşı ve mahalle bekçisinin maaşıdır arkadaşlar. Evli ve çocuğu olan çarşı ve mahalle bekçileri de yine eşleri çalışmıyorsa 200 tl aile yardımı ve 50 tl çocuk yardımı parası da alarak maaşları buna göre değişecektir.

Bekçi Maaşı Ne Kadar?
Yukarıda bahsettiğimiz maaşlar yeni mezun olan çarşı ve mahalle bekçilerine ait maaşlardır. Bekçilik mesleğinde polislikte olduğu gibi kıdem arttıkça yani meslekte çalıştığınız süre arttıkça derece ve kademeniz değişecek ve maaşınız da buna göre değişecektir arkadaşlar.

İlginizi Çekebilir!

bekcilik-mülakat-sonuclari

Çarşı ve Mahalle Bekçisi Mülakat Sonuçları Açıklandı!

Çarşı ve mahalle bekçisi alımları ile ilgili olarak geçtiğimiz haftalarda sözlü mülakatlar sona ermişti. Sözlü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir